Certificaat

Vertrouwen door het Zilveren keurmerk ter goedkeuring!

Vertrouwen door het Zilveren keurmerk ter goedkeuring!

Sunny Cars Nederland
Sunny Cars Nederland
Sunny Cars wil graag dat je op je vakantie of zakenreis 100% zorgeloos kunt rondrijden. Wij bezitten zelf geen huurauto's, maar sluiten contracten af met lokale en internationale autoverhuurders die aan onze strenge kwaliteit- en service-eisen voldoen. Je kunt nu al een zorgeloze huurauto reserveren in 120 landen op meer dan 8.000 bestemmingen wereldwijd. Maar er is meer! Ons standaard product is all-inclusive, dat betekent dat alle verzekeringen inclusief zijn en je geniet van de allerbeste service. Benieuwd naar wat klanten over ons zeggen? Bekijk hier de meest recente reacties.

Meer

Minder


Authentieke beoordelingen

  • Beoordelingsdatum
    (nieuwste eerst)
  • Beoordelingsdatum
    (oudste eerst)
  • Beoordeling
    (hoogste eerst)
  • Beoordeling
    (laagste eerst)
Auto gereserveerd bij Sunny Cars. Zij zetten deze reservering door naar een partner, in dit geval Keddy. Keddy is onderdeel van Europcar, dus bij die balie haal je je auto op.
Alles was geregeld, je kan eventueel upgraden tegen bijbetaling.
Ook kan je hier een tweede bestuurder gratis toevoegen, dat lukt online niet.
Extra verzekering afsluiten hoeft niet. Alles is al afgedekt.
Alles verliep vlekkeloos. Zowel met SunnyCars, als met het autoverhuurbedrijf in het bestemmingsland. Volgende keer zeker weer SunnyCars!
Prima auto, snelle service, correcte en snelle afbandeling
Altijd goed en geen gedoe aan de balie bij ophalen en inleveren.
Ik huur al jaren bij Sunnycars en ben een tevreden klant. Ik snap dat op jullie site altijd een gemiddelde voertuig wordt getoond, waarvan de lokale verhuurder kan afwijken. In dit geval stond er bij mijn reservering een Hyundai I30 als voorbeeld. Wij kregen echter via record Go een DR 4.0.(voor mij onbekend merk). Het vermogen van deze auto was zwaar onvoldoende t.o.v. het gewicht, wat in heuvelachtig terrein niet erg veilig is. Moest erg veel terugschakelen om niet te langzaam omhoog te rijden. ( onveilig gevoel). Verder erg veel rijgeluid aan binnenzijde. Ook CarPlay werkte niet. Parkeergarages uitrijden en bergachtig terrein was niet fijn en het schakelen leek op een oude vrachtwagen.
Kunnen jullie voortaan dit soort voertuigen uitsluiten van verhuur? Verder geen problemen gehad met ophalen en wegbrengen van de auto, dus dat was weer top.
Ik ben zeer tevreden over het contact met Sunny cars. Wordt altijd keurig te woord gestaan
Echter de auto die we dit x meekregen was rondom beschadigd en achterin werkte de autogordel niet.
Op Kefalonia-Griekenland goede ontvangst en afwikkeling met lokale partner Mercury.
De auto (Panda) was wel een oud karretje met de nodige deuken. Geadviseerd controle accu(stond stil op de veerboot), kapotte ruitenwisser.
Prima, alleen lang wachten op airport, had suv opgegeven en kreeg normale auto, betaal dus meer voor iets wat niet geleverd wordt.
Auto opgehaald bij ophaallocatie, hadden een Fiat 500 aangeklikt maar kregen daar een Daxia upgrade, de auto was schoon van binnen en buiten.
De informatie in de auto was Nederlands ingesteld, inleveren ging soepel en en na inspectie van de auto waar geen bijzonderheden waren,werd de borg na twee uur weer vrijgegeven .
Alles vlot verlopen, het AVIS kantoor op de luchthaven van Catania is moeilijk te vinden, is niet in de vertrek/aankomsthal, maar even wandelen buiten de luchthaven.

Loading...

Het eKomi zegel