Certificaat

Vertrouwen door het Zilveren keurmerk ter goedkeuring!

Vertrouwen door het Zilveren keurmerk ter goedkeuring!

Bekking & Blitz Nederlands
Bekking & Blitz Nederlands

Meer

Minder


Authentieke beoordelingen

  • Beoordelingsdatum
    (nieuwste eerst)
  • Beoordelingsdatum
    (oudste eerst)
  • Beoordeling
    (hoogste eerst)
  • Beoordeling
    (laagste eerst)
Deze webshop is zo heerlijk om doorheen te lopen. Prachtig materiaal, grote keuze.
Na betalen is het afwachten tot de afgesproken dag. En dan wordt het , verantwoord verpakt, aangeboden en kan het uitpakken beginnen. Zo leuk, er is altijd een verrassing bijgevoegd.
Ik ben blij Bekkig&Blitz ontdekt te hebben!
Kwalitatief goed product, zorgvuldig verpakt en geleverd
Wat een mooi assortiment, ik heb hier een alfabetboekje gekocht, is al m’n 2e, nergens anders zoveel keus maar ook veel andere mooie dingen, als je nog een bijzonder cadeautje zoekt!
Een heel klein product , dat makkelijk in de brievenbus paste, werd in een grote doos aangeboden, waarvoor je thuis moest zijn. Ergerniswekkend.
Veel keuze op de website en de kaarten zijn altijd prachtig!
Ik koop ook wel in de winkel, maar het leuke is van de website, dat je er altijd nog iets extra’s bij krijgt.
Nu kreeg ik 3 mooie kaarten bij mijn bestelling.
De verzending gaat ook altijd goed en snel, ben dus heel tevreden.
Hallo
Helaas nog geen pakket ontvangen, zijn nu in contact met DPD.
Wij hopen op een goed bericht van DPD!.
***
Goede en snelle levering van mooie produkten
Heb agenda besteld zoals elk jaar ,omdat ik dit een fijne agenda vind.Overzichtelijk en ook prettig met weekindeling,handig voor afspraken.Prijs ook schappelijk.Snel geleverd en leuke attentie. Top.
Er is duidelijk te vinden waarvoor ik jaarlijks bij jullie kom: een mini agenda van een schilder. Wat attent trouwens dat ik er een cadeautje bij mocht ontvangen: enkele ansichtkaarten. Dat was een heel leuke verrassIng. En daar wilde ik jullie nog voor bedanken.

Een tip:
De schilders can de mini agenda’s zijn elj jaar Van Gogh, Escher, Matisse, het zou leuk zijn als er meer variatie is in de schilders, want nu heb je om de drie jaar vrijwel dezelfde schilderijen. En er zijn nog zoveel meer fantastische schilders.
Prachtige kaarten, zeer uitgebreide collectie.
Super snelle levering, keurig verpakt en er zit altijd een leuke attentie bij.

Loading...

Het eKomi zegel